Naším oborem jsou schody a schodiště

Vyrábíme dřevěné schody a dřevěná schodiště. Specializujeme se na výrobu schodů a máme za sebou několik tisíc zrealizovaných zakázek na schodiště. Dvě desítky let zkušeností v této oblasti, společně s využíváním nejmodernějších výrobních postupů, nám pomáhá dosáhnout a garantovat spokojenost našich zákazníků a to nejen v ČR. Schody a schodiště od nás najdete po celé Evropě.

Naše moto

Ctíme a respektujeme individualitu každého zákazníka. Proto je každé

námi vyrobené schodiště originálem, každé schody výsledkem

přání našeho zákazníka. Individuální přístup a vysoká kvalita služeb

od zaměření až po odbornou montáž je naším základním mottem.

 

Jak schody a schodiště vyrábíme
Výroba schodů je konstrukčně navržena a připravena pomocí specializovaných počítačových programů. Současně s návrhem nabízíme profesionální poradenství a pomoc při výběru ideálního typu schodiště. Do přesně zaměřeného prostoru jsou navrženy požadované schody a po jejich odsouhlasení a dořešení detailů probíhá vlastní výroba na CNC obráběcích centrech. Každé schodiště je před dokončením sestaveno, čímž je ověřena jeho kompletnost a usnadněna následující montáž. Schodiště i jednotlivé schody jdou před expedicí k zákazníkovi znovu pečlivě zkontrolovány a zabaleny. Naše schody a schodiště vyrábíme za využití kombinace nejmodernějších technologií a osvědčených řemeslných postupů.

 

Používané materiály
Schody a schodiště vyrábíme z materiálů nejvyšší kvality. Vysoce kvalitní masivní desky získáváme od prověřených dodavatelů. Schody a schodiště vyrábíme ze široké škály masivních domácích i exotických dřevin.